Místo pro svatbu v srdci České Lípy

Hledáte to pravé místo pro svatbu? V secesní vile z přelomu 19. a 20. století se prolíná historie s nádechem jemné elegance a její romantická atmosféra je ideální k uspořádání svatebního obřadu, hostiny i zábavy v zámeckém stylu.

Srolujte níže

Vilu coby secesní letohrádek postavila kolem roku 1898 rodina Altschulů. V roce 1940 byla vila zkonfiskována jako židovský majetek a její osud byl v rukou diktatury dané doby. Svůj Lesk a noblesu jí kompletní renovací navrátila firma HRDLIČKA, která jí určila nový směr a využití.
Villa HRDLIČKA – kulturní a vzdělávací centrum v České Lípě, ale i svatební místo.

Jaké svatební služby nabízíme?

Vnitřní obřad

Díky své osobité atmosféře u nás najdete to pravé místo pro konání romantických svatebních obřadů.

Od 3 900 Kč

Více informací

Venkovní obřad

Zahrada vily v centru města Česká Lípa nabízí kouzelná zákoutí pro uspořádání vašeho svatebního obřadu.

Od 4 900 Kč

Více informací

Svatební hostina

Ideálním řešením vašeho svatebního místa je  pronájem vily na víkend. Máte čas na přípravu a zaručené soukromí.

Od 20 000 Kč

Více informací

A jaká je atmosféra?

Reference

Svatba

„Za společnost Weddings LP a za sebe doporučuji na pořádání celé svatby nebo jen obřadu Villa Hrdlička bez výhrad. Prostory jsou nádherné s romantickými prvky, které vykouzlí nádhernou svatební atmosféru, a spolupráce s manažerkou vily je perfektní. Těšíme se na další svatby s Kateřinou a Villa Hrdička.“

Weddings LP a Lucie Plichtová
Svatba

Villa Hrdlička nás při výběru svatební místa velmi zaujala, a proto jsme se v tomto krásném secesním domě rozhodli uspořádat naši svatbu včetně hostiny. Prostor pro 65 lidí byl dostatečně velký. Vešel se sem bohatý catering, fotokoutek, kapela i taneční prostor. Paní Skočdopole plnila ochotně všechna naše přání a pomáhala řešit neočekávané situace. Moc děkujeme.“

Alena Pekárková
Svatba

"Bylo nám ctí uzavřít sňatek právě v této krásné vile. A bylo nám velkým potěšením poznat paní Kateřinu Skočdopole Povýšilovou a jednat o všem právě s ní. Je neuvěřitelně milá, vstřícná a ochotná :-) A my ještě jednou za vše moc děkujeme! A přejeme mnoho dalších nadmíru spokojených novomanželů :-)"

Kateřina Breychová
Svatba

Měla jsem tu čest se v této nádherné vile vdávat, úžasná a vstřícná slečna, se kterou jsem jednala a krásný zážitek v nezapomenutelný den mého života.

Michaela Pítová
Svatba

Moc nás těší, že jsme si pro náš velký den vybrali tuto krásnou vilu. Byl to nezapomenutelný zážitek, a tímto bychom chtěli všem poděkovat, a především za vstřícnost a ochotu paní Kateřině Skočdopole.

Soňa Zdichová Jandíková
Svatba

Jsme rádi, že jsme si pro náš velký den vybrali tuto krásnou vilu. Byl to nezapomenutelný zážitek a tímto bychom chtěli všem poděkovat a především za vstřícnost a ochotu p. Kateřině Skočdopole, moc se nám tam líbilo.

Katka Votrubová
Svatba

Opravdu nádherné prostory na svatbu. Velice milý personál, který zařídil snad vše s profesionálním přístupem. A to včetně zajištění vypouštění holubiček, které bylo opravdu super.

Barbora Řezáčová
Svatba

Pro náš velký den "D" byla Villa Hrdlička tím nejlepším místem, které jsme mohli zvolit. Splnila všechna naše očekávání a všem můžeme jen vřele doporučit.

Alena PosedělováAlena Posedělová

Chcete se na něco zeptat?
Jsem tu pro vás.

;