Prostor pro svatbu v srdci České Lípy

Hledáte to pravé místo pro svatbu? V secesní vile z přelomu 19. a 20. století se prolíná historie s nádechem jemné elegance. Romantická atmosféra Villy Hrdlička je tou pravou volbou pro svatební obřad, hostinu i zábavu v zámeckém stylu.

Srolujte níže

Svatební obřady a hostiny

Přejete si svatební obřad v prostorách elegantní secesní vily nebo v její krásné zahradě? Připravíme vám svatební den snů. Postaráme se o výzdobu, catering, fotografa, kameramana, hudbu i koordinaci všech aktivit. A vy? Budete si užívat společné chvíle štěstí.

Ve spolupráci s radnicí města Česká Lípa uspořádáme svatební obřad v některém z našich tří salonků nabízejících soukromí nebo v prostředí krásné zahrady. Nemusíte se bát počasí, jsme připraveni na vše. Spolu s našimi dodavateli pro vás zajistíme i výtečnou svatební hostinu. Nic není nemožné.

Budete se fotit v prostorách vily i přilehlé zahrady. Parkovat můžete přímo v objektu v centru České Lípy. Svatba ve Ville Hrdlička poskytuje soukromí i pohodlí v jednom.


Kontaktujte nás. Budeme rádi, když se k nám přijdete podívat a zažít vilu.

Starosti nechte na nás

Díky spolupráci s našimi partnery pro vás kromě pronájmu prostor zajistíme:

  • hudbu (housle, klavír),

  • catering (pohoštění pro svatebčany, welcome drink, svatební hostinu i raut)

  • vypouštění holubic i jiný zábavný program

  • limuzínu nebo kočár s koňským spřežením

  • svatební výzdobu (květiny a dekorace, svatební oblouk, svatební tabule)

  • ověřeného fotografa či kameramana

  • šikovnou kadeřnici, vizážistku i svatební salon

  • koordinaci svatebního dne ve vile

Prostory a orientační ceny

Prohlédněte si naše prostory a jejich orientační ceny. Pokud najedete na mapku vpravo, můžete po kliknutí zobrazit fotku místnosti.

Reference

Svatba

„Za společnost Weddings LP a za sebe doporučuji na pořádání celé svatby nebo jen obřadu Villa Hrdlička bez výhrad. Prostory jsou nádherné s romantickými prvky, které vykouzlí nádhernou svatební atmosféru, a spolupráce s manažerkou vily je perfektní. Těšíme se na další svatby s Kateřinou a Villa Hrdička.“

Weddings LP a Lucie Plichtová
Svatba

Villa Hrdlička nás při výběru svatební místa velmi zaujala, a proto jsme se v tomto krásném secesním domě rozhodli uspořádat naši svatbu včetně hostiny. Prostor pro 65 lidí byl dostatečně velký. Vešel se sem bohatý catering, fotokoutek, kapela i taneční prostor. Paní Skočdopole plnila ochotně všechna naše přání a pomáhala řešit neočekávané situace. Moc děkujeme.“

Alena Pekárková
Svatba

"Bylo nám ctí uzavřít sňatek právě v této krásné vile. A bylo nám velkým potěšením poznat paní Kateřinu Skočdopole Povýšilovou a jednat o všem právě s ní. Je neuvěřitelně milá, vstřícná a ochotná :-) A my ještě jednou za vše moc děkujeme! A přejeme mnoho dalších nadmíru spokojených novomanželů :-)"

Kateřina Breychová
Svatba

Měla jsem tu čest se v této nádherné vile vdávat, úžasná a vstřícná slečna, se kterou jsem jednala a krásný zážitek v nezapomenutelný den mého života.

Michaela Pítová
Svatba

Moc nás těší, že jsme si pro náš velký den vybrali tuto krásnou vilu. Byl to nezapomenutelný zážitek, a tímto bychom chtěli všem poděkovat, a především za vstřícnost a ochotu paní Kateřině Skočdopole.

Soňa Zdichová Jandíková
Svatba

Jsme rádi, že jsme si pro náš velký den vybrali tuto krásnou vilu. Byl to nezapomenutelný zážitek a tímto bychom chtěli všem poděkovat a především za vstřícnost a ochotu p. Kateřině Skočdopole, moc se nám tam líbilo.

Katka Votrubová
Svatba

Opravdu nádherné prostory na svatbu. Velice milý personál, který zařídil snad vše s profesionálním přístupem. A to včetně zajištění vypouštění holubiček, které bylo opravdu super.

Barbora Řezáčová
Svatba

Pro náš velký den "D" byla Villa Hrdlička tím nejlepším místem, které jsme mohli zvolit. Splnila všechna naše očekávání a všem můžeme jen vřele doporučit.

Alena PosedělováAlena Posedělová

Chcete se na něco zeptat?
Jsem tu pro vás.

;